Liceum 2019/2020

Wolontariusze podczas charytatywnego Biegu SGH

VI edycja Biegu SGH

Nasi wolontariusze jak zwykle ochoczo pośpieszyli z pomocą. Tym razem pomagali podczas kolejnego już największego w Polsce studenckiego biegu na 5 lub 10km. Wśród nich byli: szefowie wolontariatu czyli: Ewa Skorupa i Filip Bogacz oraz Maria Burnat, Ada Ronert, Klaudia Sosna, Anna Jurga, Alicja Jaźwińska, Natalia Miśkiewicz. Wiekie dzięki za Wasze wielkie serca i chęci do pomocy. heart

Dochód z całego biegu organizatorzy przekażą na leczenie małego Teodorka. Chłopiec, z powodu wrodzonych zwichnięć stawów biodrowych i kolanowych, a także karłowatości, nie jest w pełni sprawny. Ma dopiero 3 latka, jednak już przeszedł kilka skomplikowanych operacji na kolana i stopy. Czeka go jeszcze jedna – w przyszłym roku Teoś będzie miał operowane biodra. Operacja będzie bardzo kosztowna, dlatego potrzebna jest pomoc i wsparcie, którą bez wahania zdecydowaliśmy się okazać.

Oprócz wolontariuszy czynny udział w biegu miał również uczeń naszej szkoły Maksymilian Nowakyes (mi też udało się dobiec do metylaugh) Mamy nadzieję, że w następnym roku zbierzemy ekipę sportowców z Kochanowskiego i wystartujemy wszyscy razem. 

Wiadomości

Kontakt

  • XXVIII Liceum Ogólnokształcące
    ul. Wiktorska 99
    02-575 Warszawa
  • 22 844 29 21

Galeria zdjęć