Liceum 2019/2020

Wkręć się w wolontariat

Chętni do współpracy z Fundacją Uniwersytet Dzieci poszukiwani:)

Kilka informacji na temat wolontariatu w Uniwersytecie Dzieci oraz rekrutacji na rok akademicki 2019/2020.

Jesteśmy pierwszym i największym uniwersytetem dziecięcym w Polsce. Zapraszamy naukowców, specjalistów z różnych dziedzin, artystów i przedsiębiorców do przeprowadzenia zajęć (warsztatów/wykładów) z wielu dziedzin nauki w aktywny i badawczy sposób.

Wolontariat w naszej Fundacji to znakomita okazja do konstruktywnego spędzenia czasu z dziećmi i kreatywnego wsparcia edukacji, która jest kluczem dla rozwoju młodego człowieka.

Współpracujemy z wolontariuszami od 10 lat, kompleksowo i dokładnie przygotowujemy ich do działań na rzecz dzieci. Zapewniamy wsparcie przed i w trakcie wolontariatu, miłą atmosferę w trakcie zajęć i udział w fascynującej przygodzie naukowej z dziećmi. Wolontariuszom dajemy także możliwość zdobywania nowych doświadczeń, umiejętności i kompetencji niezbędnych w życiu codziennym, czy też pracy.

Wszelkie informacje: