• Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

• Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w Kochanowskim.

SALA GIMNASTYCZNA

Absolwenci Gimnazjum  (1 A_3, 1 B_3, 1D_3, 1 F_3, 1 G_3)   godz. 9:00

Absolwenci Szkoły podstawowej  (1 A_4, 1 B_4, 1 C_4, 1 D_4, 1 E_4)   godz. 10:30

Na uroczystość zapraszamy rodziców, opiekunów, absolwentów oraz sympatyków Kochanowskiego.

Po zakończeniu uroczystości odbędą się spotkania z wychowawcami klas I według harmonogramu.

Porządek spotkań z wychowawcami klas II, III.

• Obóz integracyjno-adaptacyjny

• Obóz integracyjny klas pierwszych

XXVIII Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kochanowskiego w Warszawie

Obóz dla absolwentów gimnazjum 03.09.2019-07.09.2019

Obóz po szkole podstawowej 08.09.2019-12.09.2019

W tym roku szkolnym tradycyjnie, bo od 1997 roku, nasze Liceum organizuje obóz integracyjno-adaptacyjny dla Uczniów klas pierwszych.  Udział uczniów w obozie, którzy zostali przyjęci do klas pierwszych XXVIII Liceum Ogólnokształcącego jest obowiązkowy, z uwagi na zaplanowane do realizacji zajęcia edukacyjne.

• Miejsce pobytu: Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy w Suchej Beskidzkiej położony w Kotlinie Suskiej, która jest miejscem granicznym dla poszczególnych składowych części Beskidów (Żywiecki, Makowski, Mały)
            • Zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych w standardzie młodzieżowym, pełny węzeł sanitarny
              w pokojach
            • Pełne wyżywienie w Ośrodku (3 posiłki dziennie)
            • Kadrę w całości stanowią nauczyciele naszego Liceum.

Zaplanowano zajęcia programowe w tym: zajęcia integracyjno-adaptacyjne z psychologiem, pedagogiem szkolnym, zajęcia językowe (test sprawdzający znajomość języków), blok zajęć sportowych, bloki zajęć matematycznych i humanistycznych, zajęcia na krytym basenie pod opieką ratownika, wycieczka piesza, całodzienna wycieczka autokarowa do Zakopanego, zajęcia na strzelnicy pneumatycznej.

Do dyspozycji uczestników: boiska do piłki nożnej, piłki ręcznej, siatkówki, koszykówki, sala do tenisa stołowego, 3 sale dydaktyczne, sala telewizyjna, sala konferencyjna.

Uczestnicy wyjazdu zobowiązani są zabrać ze sobą legitymacje szkolne, klapki i strój kąpielowy+czepek, ubiór na każdą pogodę (koniecznie coś przeciwdeszczowego), obuwie odpowiednie do wycieczek w góry, obuwie
            i strój sportowy, zeszyty i przybory do pisania.

Absolwenci gimnazjum

Wyjazd PKP Warszawa - Wschodnia dnia 03.09.2019 godz. 6.29

Powrót  PKP Warszawa - Centralna dnia 07.09.2009 ok godz. 15.00

Absolwenci szkoły podstawowej

Wyjazd PKP Warszawa - Wschodnia dnia 08.09.2019 godz. 6.29

Powrót  PKP Warszawa - Centralna dnia 12.09.2009 ok godz. 15.00

Szczegółowe informacje oraz formalności dotyczące obozu integracyjnego przekaże kierownik obozu oraz wychowawcy klas podczas spotkań w dniu 2 września 2019 r. po oficjalnym rozpoczęciu roku szkolnego.