• Rekrutacja

• Uprzejmie informujemy, że Szkolna Komisja Rekrutacyjna listy kandydatów zakwalifikowanych
            i niezakwalifikowanych do przyjęcia opublikuje w dniu 12 sierpnia o godz. 12:00.

Kandydaci potwierdzają wolę podjęcia nauki w szkole do której zostali zakwalifikowani poprzez złozenie oryginałów:

• świadectwa ukończenia szkoły podstawowej
            • zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty
            • kwestionariusz kandydata do 28 LO
            • 2 zdjęcia legitymacyjne
            • kartę zdrowia

Dokumenty będa przyjmowane w następujacych terminach:

• 13, 14 sierpnia w godz. 9.00-15.00
            • 17, 18 sierpnia w godz. 9.00-15.00

Szkolna Komisja Rekrutacyjna opublikuje listy przyjętych i nieprzyjetych w dniu 19 sierpnia o godz. 14.00

• Świadectwa

• Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 czerwca 2020 r. będzie można odebrać świadectwa ukończenia klasy pierwszej lub drugiej. W tym roku ze względów bezpieczeństwa wyjątkowo nie organizujemy uroczystego zakończenia roku szkolnego 2019/2020.

Harmonogram wydawania świadectw:

Jednocześnie przypominamy o konieczności zachowania bezpiecznego dystansu 2 m na terenie całej szkoły,  nie gromadzeniu się, obowiązku noszenia maseczek oraz dezynfekcji dłoni w miejscach do tego wyznaczonych. Przypominamy również, że świadectwo mogą osobiście odebrać uczniowie zdrowi. Prosimy o unikanie gromadzenia się w szkole i poza budynkiem szkoły, a po otrzymaniu świadectwa o niezwłoczne udanie się do domu.

Życzymy Wam udanych wakacji, odpoczynku oraz wielu niezapomnianych przeżyć.
            Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy obsługi i administracji szkoły.

• Świadectwa ukończenia liceum

• Uprzejmie informujemy, o możliwości odebrania świadectwa ukończenia liceum w dniu

15 czerwca 2020 r.-harmonogram.

16 czerwca 2020 r.-harmonogram

Absolwenci, którzy nie będą mogli odebrać świadectw w wyznaczonym terminie, będą mogli to zrobić w sekretariacie szkoły w dowolnym terminie.

• Matura-informacje

• Aktualne informacje o egzaminie

Szanowni Maturzyści!

Przypominamy, że w trosce o nasze bezpieczeństwo na terenie szkoły obowiązuje bezpieczny dystans minimum 1,5 m. Prosimy również zgodnie z procedurami o niegromadzenie się przed i po egzaminach. Po zakończonym egzaminie opuszczamy teren szkoły.

• Szkolenie

• Zapraszam maturzystów na spotkanie online informacyjne na temat sposobu i zasad przeprowadzenia egzaminu maturalnego w roku 2020 w XXVIII Liceum Ogólnokształcącym im. Jan Kochanowskiego w Warszawie.

Spotkanie odbędzie się 5 czerwca 2020 roku według harmonogramu:

11.00-11.45 klasy A, B, D (zaproszenie na spotkanie)

12.00-12.45 klasy E,F,G i pozostali zdający (zaproszenie na spotkanie)