• REKRUTACJA 2021/2022

• Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Kochanowskiego na rok szkolny 2021/2022.

Szczegółowe informacje są dostępne w zakładce Dla Kandydatów.

Rekrutacja na rok szkolny 2021/2022

Dziękujemy za liczny udział Kandydatów w naszym Dniu Otwartym w dniu 15 kwietnia 2021 r. Kolejna okazja do bezpośredniego spotkania w sprawie Rekrutacji z Dyrekcją Liceum już 20 maja 2021 r.

W sprawie Rekrutacji zapraszamy do kontakt telefonicznego (22-844-29-21) oraz drogą mailową: rekrutacja@kochanowski.waw.pl.

• XXVI Festiwal Teatralny

• Serdecznie zapraszamy w dniu 27 marca 2021 r. (sobota) w godz. 16.00-20.00
            na XXVI Festiwal Teatralny w Kochanowskim.

Oczywiście ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz tryb pracy szkoły będzie to wydarzenie online. Takie niestety czasy, ale w imieniu organizatorów-szefem
            jest Antonina Adamska z kl. 3 F- serdecznie zapraszamy.

Link do transmisji wydarzenia online na Youtube

• Współpraca z UW

• Szanowni Państwo, miło jest mi poinformować, że w dniu 15 lutego 2021 r. została podpisana umowa o współpracy pomiędzy XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego w Warszawie, a Instytutem Komunikacji Specjalistycznej i Interkulturowej Uniwersytetu Warszawskiego. Tym samym klasy kulturowe naszego liceum zostały objęte patronatem UW.

Współpraca naszego Liceum z Instytutem jako partnerem działań edukacyjnych, ma na celu:

• rozwijanie zainteresowań uczniów;
            • pogłębianie ich wiedzy i umiejętności w zakresie komunikacji;
            • przygotowanie licealistów do podjęcia studiów uniwersyteckich.

Instytut będzie wspierał XXVIII LO w zakresie realizacji celów, poprzez organizację programu zajęć, który obejmie:

• wizyty uczniów na uczelni;
            • udział licealistów w wykładach i innych zajęciach edukacyjnych prowadzonych przez pracowników Instytutu

Treść umowy o patronacie z UW

Pierwszym naszym wspólnym przedsięwzięciem jest wykład dr Piotra Podemskiego pt. " One Nation, Indivisible? Co wyniki wyborów prezydenckich mówią nam o współczesnej Ameryce?" Wykład odbędzie się dnia 2 marca 2021 r. o godz. 10:55.

W wykładzie wzięło udział 107 uczniów naszej szkoły.