• Piłkarze vice - mistrzami Mokotowa!

• Naszym piłkarzom po raz 3 z rzędu udało dostać się do finału. W decydującym spotkaniu to rywale mięli więcej szczęścia wygrywając z nami 1:0.

1. LO Reytan

2. LO Kochanowski

3. LO Cervantes

Skład zespołu:

1. Piotr Paluch 4 C

2. Szymon Makowski 4 C

3. Dawid Januszko 4 C

4. Paweł Mazur 3 B

5. Piotr Krzemiński 3 B

6. Wiktor Bruzewicz 2 C_2

7. Bartosz Czapliński 2 C_1

8. Eryk Laszkowski 3 C

9. Iwo Moryson 3 E

10. Jakub Pawełkowicz 2 A

11. Leon Hałabura 1 A_1

12. Mateusz Bryszewski 2 B

TrenerPatryk Sadlej

• II Mistrzostwa Kochanowskiego w tenisie stołowym

• Po kilku tygodniach zmagań Iwo Moryson - Kowalski (3 E)  zwyciężył w II szkolnych mistrzostwach w tenisie stołowym. Po bardzo zaciętym finale wygrywał 4:3 z Michałem Smolikiem.

Gratulujemy!

1. Iwo Moryson Kowalski 3 E

2. Michał Smolik 3 A

3. Mikołaj Saliński 3 B

W mistrzostwach brali również udział nauczyciele: Beata Cichowska i Patryk Sadlej

• Kochan Kulturalnie

• Ukazał się nowy numer gazetki językowej "Kochan KULTURALNIE "

Zespół redaktorski pod kierunkiem Zosi Braun (3C) zaprasza do lektury artykułów między innymi o podróżowaniu, turystyce kulinarnej, ulubionych środkach komunikacji Polaków, podróży po Europie śladem najciekawszych stadionów piłkarskich.

Zapraszamy do polubienia, śledzenia i przede wszystkim czytania.

KochanKulturalnie

• Ryga-Sztokholm-Talin-Wilno

• 7-11.04.2024 r. uczniowie klas 1 A_1, 1 A_2 XXVIII LO oraz uczniowie XII LO im. H. Sienkiewicza uczestniczyli w  wycieczce edukacyjnej na trasie Ryga-Sztokholm-Talin-Wilno.

• "Sei kreativ"

• 11.04.2024 r. Uczniowie: Przemysław Adamczyk (3 A) i Mikołaj Rodzik (3 A) zdobyli 1 miejsce w Warszawskim Konkursie  Języka Niemieckiego "Sei kreativ" zorganizowany przez IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Warszawie pod patronatem Instytutu Germanistyki Uniwersytetu Warszawskiego.