Liceum 2019/2020

Kadra

  Nauczyciel stopień awansu specjalność funkcja
1  Świderek Marek  dyplomowany  matematyka  Dyrektor Liceum
2  Adamowicz Eliza  dyplomowany  jezyk niemiecki  v-ce Dyrektor Liceum
3  Gajek Joanna mianowany psycholog  
4  Jankowski Paweł dyplomowany matematyka 1 B_3
5  Konieczna Julia mianowany matematyka 1 B_4
6  Lutomirska Renata dyplomowany biologia 1 D_3
7  Arabczyk Joanna  dyplomowany   język angielski  
8  Aramowicz Waldemar   mianowany  religia  
9  Bargiel Beata  mianowany  matematyka 2 B
10  Becalik Ewa  dyplomowany  język polski 1 E_4
11  Białek Justyna  dyplomowany  historia 1 A_3
12  Bielska Agnieszka  dyplomowany  geografia 2 G
13  Bujak Józef  mianowany  fizyka 3 A, 1 A_4
14  Cichowska Beata  mianowany  wf  
15  Dmowska-Zielińska Hanna  dyplomowany   język włoski, język francuski  
16  Filipowicz Małgorzata  dyplomowany  wf  
17  Grądzki Bartłomiej  kontraktowy  biologia 3 D
18  Gwiazda Halina  mianowany  historia  
19  Jasińska Izabela  mianowany  wos, historia 1 G_3
20  Karbarz Monika mianowany  chemia 1 D_4
21  Kowalska-Mazur Jadwiga  dyplomowany  j.angielski 2 F
22  Kozłowska Agnieszka  dyplomowany  fizyka 2 A
23  Krajewska Marzena  mianowany  biblioteka, j. francuski  
24  Krawczyk-Sobiech Monika  dyplomowany  język rosyjski 2 G
25  Kubaszewska Agnieszka  mianowany  język francuski  
26  Kubat Magdalena  kontraktowy  matematyka 2 D
27  Lindner Ewa  mianowany   język angielski  
28  Lorek Katarzyna  dyplomowany  przedsiębiorczość  
29  Mackiewicz Jolanta  dyplomowany  matematyka 2 E
30  Mikołajczyk Katarzyna  dyplomowana  język niemiecki 1 C_4
31  Mojsa Robert  mianowany  chemia  
32  Murdza Jarosław  mianowany  język polski, wok 3 B
33  Omelańczuk Katarzyna  dyplomowany  w-f  
34  Patek-Olek Anna  dyplomowany  język polski, wok  
35  Protalińska Emilia  mianowany  j.angielski  
36  Ptaszyński Zenon  mianowany  w-f  
37  Tomczyk Jerzy kontraktowy j.angielski  
38  Rongies Piotr mianowany  w-f  
39  Sędziak Barbara  dyplomowany  język polski, dziennikarstwo 3 F
40  Sobieraj Janusz  mianowany  informatyka  
41  Starski Daniel  mianowany  język angielski 3 E
42  Szarowski Wojciech  dyplomowany  język polski, teatr  
43  Szczęsna Agnieszka mianowany  biblioteka  
44  Szczęsna Bożena  dyplomowany  pedagog, psycholog  
45  Wardal Sylwana  dyplomowany  religia  
46  Waszczuk-Nowicka Joanna  dyplomowany  język polski, filozofia 1 F_3
47  Włodarczyk Waldemar  dyplomowany  edukacja dla   bezpieczeństwa  
48  Wyszyńska Małgorzata  dyplomowany  język francuski  
49  Zbiżek Tomasz  dyplomowany  fizyka, informatyka  
50 Zarębska Jadwiga mianowany fizyka  

Wiadomości

Kontakt

  • XXVIII Liceum Ogólnokształcące
    ul. Wiktorska 99
    02-575 Warszawa
  • 22 844 29 21

Galeria zdjęć