• SOLIDARNI Z UKRAINĄ

• NIEBIESKO-ŻÓŁTA środa w Kochanowskim

WOLO i SZU zapraszają do okazania solidarności z Ukrainą- poprzez niebiesko - żółty strój lub wstążkę oraz-udział w zbiórce pieniędzy.

Będzie to możliwe podczas kiermaszu, który odbędzie się w środę 2 marca na 1 piętrze
            w godz. 8.45 -14.45.

Nie mamy terminala, ale mamy dużą żółtą skarbonkę, o imieniu Zdzisiu - bardzo głodną, więc nie zapomnijcie jej w środę nakarmić.

Zaprasza Wolo i SZU

• SOLIDARNI Z UKRAINĄ

• DRODZY KOCHANIACY

POMÓŻMY DZIECIOM I RODZINOM Z UKRAINY

Z potrzeby serca i chęci pomocy bezbronnym dzieciom i ich matkom
            z Ukrainy dołączamy do zbiórki Towarzystwa Przyjaciół  Dzieci
            w Warszawie oraz Towarzystwa Przyjaciół  Dzieci w Przemyślu.
            Zbiórka darów dla dzieci i rodzin, które z powodu wojny uciekają z Ukrainy
            do Polski.

Potrzeby są bardzo różne:

•  woda
            • pasty do zębów, szczoteczki, szampony, mydło, opakowania na mydło, chusteczki higieniczne maszynki do golenia ( jednorazowe), pianki do golenia, pieluchy dla dzieci i dorosłych, środki higieniczne dla kobiet
            • ręczniki kąpielowe, prześcieradła
            • śpiwory
            • skarpetki (nowe)
            • bielizna męska i damska (nowa)
            • koszulki bawełniane

Dary zbieramy do środy 2 marca 2022 r., (pod popiersiem Kochanowskiego)

WOLO zachęca

• XXVII Festiwal Teatralny

• WRACAMY!❤️‍🔥Mamy przyjemność ogłosić, że mimo wszystkich przeszkód odbędzie się tegoroczny festiwal teatralny! Niestety ze względu na okoliczności wydarzenie będzie w formie online, a transmisja odbędzie się dnia 28.01.2022 na naszym szkolnym kanale (KochanTV) na YouTube.Startujemy o 17.30. Serdecznie zapraszamy!

Festiwal Teatralny-Facebook

• Srebro i Złoto w piłce koszykowej WOM

• 28 stycznia 2022 r. w hali Cervantesa rozegrane zostały finały Mistrzostw Mokotowa w piłce koszykowej dziewcząt i chłopców.

Sukces Kochanowskiej koszykówki:

Drużyna dziewcząt wywalczyła srebrny medal minimalnie ulegając 10:12 w finałowym meczu z Cervantesem, a drużyna chłopców zdobyła mistrzostwo Mokotowa deklasując w finale 49 LO 42:18.

Trener: p. Michał Tomaszewski

Wielkie Gratulacje!!!